Pracuję nad pierwszym komercyjnym kursem na stronie. Jakiś czas temu zdecydowałem, że będzie to kurs związany z systemem kontroli wersji Git.

Będzie to kurs z materiałami w formie:

Mam nadzieję, że udało Ci się już poznać sposób w jaki tworzę treści do nauki. Jeśli tak to wiesz, że możesz spodziewać się praktycznych ćwiczeń które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest tworzony z myślą o początkujących. Przeprowadzę Cię w nim przez cały proces pracy z Git’em. Od momentu instalacji Git’a do efektywnej pracy z Git’em w linii poleceń i IDE.

Kiedy będzie kurs?

Nie wiem jak Tobie, ale mi bardzo podobają się gry z wytwórni Blizzard. Podoba mi się też ich filozofia wypuszczania nowych produktów. Nie ogłaszają dnia premiery a jedynie raportują postępy prac nad produktem.

Kurs będzie dostępny jak tylko jego jakość i zawartość będzie odpowiadać moim standardom. Dzisiaj nie potrafię podać Ci dokładnej daty. Jednak na pewno nie będzie on dostępny wcześniej niż na początku 2019 roku.

To jak? Jesteś ze mną?

Jeśli chcesz żebym powiadamiał Cię o postępach prac nad kursem dopisz się do samouczkowego newslettera. Jeśli zapiszesz się na listę na pewno będę miał dla Ciebie ofertę specjalną jeszcze przed wypuszczeniem kursu.