Pracuję nad pierwszym komercyjnym kursem na stronie. Jakiś czas temu zdecydowałem, że będzie to kurs związany z systemem kontroli wersji Git.

Będzie to kurs z materiałami w formie:

Mam nadzieję, że udało Ci się już poznać sposób w jaki tworzę treści do nauki. Jeśli tak to wiesz, że możesz spodziewać się praktycznych ćwiczeń które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest tworzony z myślą o początkujących. Przeprowadzę Cię w nim przez cały proces pracy z Git’em. Od momentu instalacji Git’a do efektywnej pracy z Git’em w linii poleceń i IDE.

Kiedy będzie kurs?

Nie wiem jak Tobie, ale mi bardzo podobają się gry z wytwórni Blizzard. Podoba mi się też ich filozofia wypuszczania nowych produktów. Nie ogłaszają dnia premiery a jedynie raportują postępy prac nad produktem.

Kurs będzie dostępny jak tylko jego jakość i zawartość będzie odpowiadać moim standardom. Dzisiaj nie potrafię podać Ci dokładnej daty.

To jak? Jesteś ze mną?

Jeśli chcesz żebym powiadamiał Cię o postępach prac nad kursem dopisz się do samouczkowego newslettera. Jeśli zapiszesz się na listę na pewno będę miał dla Ciebie ofertę specjalną jeszcze przed wypuszczeniem kursu.