Blog Samouczek Programisty prowadzę od października 2015 roku. Samouczkowy Newsletter zacząłem budować w połowie 2017 roku. Poniżej zebrałem kilka statystyk dotyczących Samouczka Programisty

Stan na 18.11.2018

Poniżej fragment raportu Google Analytics, którego używam do analizowania ruchu na stronie. Pokazuje on, że blog Samouczek Programisty w październiku 2018 odwiedziło 44 895 Samouków (z czego 25,7% to Czytelnicy powracający na blog):

Liczba unikalnych użytkowników odwiedzających blog w październiku 2018

Stan na 05.07.2018

Poniżej fragment raportu Google Analytics, którego używam do analizowania ruchu na stronie. Pokazuje on, że blog Samouczek Programisty w czerwcu 2018 odwiedziło 31 064 Samouków (z czego 30,5% to Czytelnicy powracający na blog):

Liczba unikalnych użytkowników odwiedzających blog w czerwcu 2018

Opinie Czytelników

Od czasu do czasu dostaję wiadomości od Was, Czytelników bloga. To właśnie tego typu wiadomości motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Za każdym razem jak czytam wiadomości tego typu od razu buzia sama mi się uśmiecha. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :).

Olga Snarska

Olga Snarska

Od dłuższego czasu szukałam kursu java w celu odświeżenia swojej wiedzy na temat programowania po kilkuletniej przerwie. Według mnie Samouczek Programisty nadaje się do tego idealnie. Dzięki kursowi mogłam w szybki i efektywny sposób powtórzyć podstawowe zagadnienia. Najbardziej podobała mi się prosta i przejrzysta forma wraz z przykładami i zadaniem do wykonania dzięki czemu nauka była o wiele łatwiejsza. Jest jeszcze jedna rzecz, którą warto wspomnieć – to fantastyczny kontakt z autorem, który szybko odpowiada na maile i pomaga rozwiązywać problemy naprowadzając na rozwiązanie. Bardzo polecam!

Adrian Galus

Adrian Galus

Zacznę od tego, że wykonujesz kawał świetnej roboty i za to po pierwsze szczere podziękowania, a po drugie szczere gratulacje! W mojej ocenie, ze wszystkich materiałów w sieci, Twój kurs jest najbardziej spójny i najchętniej z niego korzystam.

Łukasz Chojnowski

Łukasz Chojnowski

Na stronę Marcina trafiłem poszukując kursu Javy od podstaw. Po pierwszym oglądzie zakresu podjąłem próbę przejścia go w całości. I tu pierwsze miłe zaskoczenie, bo treści przekazywane przez Marcina są napisane bardzo przystępnym językiem i z przyjemnością się je czyta. Realizując zadania pod lekcjami zaskoczyłem się kolejny raz, gdyż Marcin komentuje każdy wrzucony kod, co pomaga bardzo w eliminowaniu błędów. Zwłaszcza, jeżeli ucząc się próbuje się zrobić zadanie różnymi drogami. Dzięki temu od razu wiem czy mój pomysł na rozwiązanie jest właściwy. Jeżeli ktokolwiek rozważa naukę Javy od podstaw to z całą pewnością z pomocą Marcina i jego kursu osiągnie swój cel z całkiem niezłym rezultatem. Podstawy tu zdobyte będą bardzo solidne.