Marcin Pietraszek

Nazywam się Marcin Pietraszek, na Samouczku staram się zarazić Cię pasją do programowania. Pracuję jako programista od 2007 roku. Jeśli interesują Cię szczegóły dotyczące mojego doświadczenia zawodowego zapraszam na mój profil na LinkedIn.

W wolnych chwilach lubię grać w gry planszowe. W zimie staram się poświęcić trochę czasu na jazdę na snowboardzie a przez okrągły rok ciupię w Starcarft’a1 ;).

Przygodę z programowaniem zacząłem na studiach ucząc się C, C++ i Javy. Pracowałem także z innymi językami programowania takimi jak Ruby, JavaScript czy Python. W miarę możliwości staram się pomagać innym nie tylko na blogu. Swego czasu pomagałem w organizacji konferencji Ruby we Wrocławiu. Brałem udział jako wykładowca i wolontariusz w Devoxx4Kids we Wrocławiu. Obecnie pracuję programując głównie w Pythonie.

Mam ambitny cel

Zależy mi na tym, żeby Samouczek Programisty stał się miejscem, w którym programiści na różnych etapach swojej kariery zawodowej znajdą wartościowe materiały. Teksty wysokiej jakości, które pomogą im się rozwinąć. Pracuję nad blogiem, ponieważ pamiętam o tym jak ciężko było mi znaleźć wyczerpujące materiały przedstawione przystępnym językiem. Nie bez znaczenia są też opinie czytelników podobne do tych, które cytuję na stronie O blogu ;).

Mam nadzieje, że publikowane przeze mnie treści będą dla Ciebie ciekawe i pomocne. Gdybyś miał(a) jakiekolwiek pytania, propozycje czy uwagi proszę skontaktuj się ze mną. Postaram się pomóc. Mam świadomość, że nie jestem alfą i omegą, dlatego każda konstruktywna krytyka jest mile widziana. Mój e-mail to marcin małpka samouczekprogramisty.pl.

Marcin – Samouk Naczelny ;)

Marcin programista
  1. Jeśli masz ochotę zagrać daj znać, aktualnie lawiruję pomiędzy ligami Gold 1 a Platinum 3.